-25%

REDWEILER 480g

Производител: OLIMP SPORT NUTRITION
Код на продуктот: 3171
Достапност: На залиха

За оваа понуда следи доплата од 100ден за транспорт. Со онлајн плаќање транспортот е бесплатен.

2.600,00ден 1.950,00ден
-+

Постави прашање за овој производНЕ СТЕ ДОВОЛНО МОТИВИРАНИ ЗА ДА ТРЕНИРАТЕ?

НЕ СЕ ЧУСТВУВАТЕ ДОВОЛНО СИЛНИ?

ИМАТЕ НЕДОСТАТОК НА ЕНЕРГИЈА?

ДАЛИ СТЕ ПОДГОТВЕНИ ЗА ПРОИЗВОД КОЈ ЌЕ ГИ ИСПОЛНИ СИТЕ ВАШИ ОЧЕКУВАЊА?

ОД СЕГА ПА НАТАМУ НЕМА ПОВЕЌЕ ЛОШИ ДЕНОВИ !!!


Збогувајте се со помислата дека нема да се чуствувате доволно силни и мотивирани за да тренирате!!!

ЗАБОРАВЕТЕ НА СЛАБОСТА И БОЛКАТА!!!

REDWEILER е додаток во исхраната во прав со засладувачи. Производ кој ќе ги исполни сите ваши очекувања!!!

Запознајте го новото лице на моќта, максималната мускулна напумпаност и издржливост, активирање на централниот нервен систем и зголемување на мотивацијата дури и за време на најисцрпните тренинзи.

100% БЕЗБЕДЕН!!!


REDWEILER - тоа е производ наменет за возрасни, физички активни и професионални спортисти, кои практикуваат бодибилдинг, спортови со голема побарувачка на сила и издржливост, во кои максималната сила, концентрацијата и физичките вежби се потребни за да се зголеми напредокот.


Составот е формулиран за да се постигне максимално зголемување на производството на азотен оксид, проток на крв, фокус и посветеност за време на физичката активност. Или поедноставно кажано, забрзување на развојот на мускулната маса и зголемување на нивото на согорување на мастите.

Ве советуваме да бидете внимателни и да строго ги следите упатствата за користење на REDWEILER, без оглед на тоа дека претходно сте имате конзумирано слични производи и дека сте физички добро подготвени. Производот е особено силен! Ние препорачуваме дозирање во однос на вашата тежина. Ако се земе премногу, ќе биде многу тешко да се контролира. Првично, потребно е да се земе најмалата доза, а потоа, доколку е потребно повеќе енергија, зголемувањето на дозата е за дополнителни 6 грама.

Синергијата на состојките никогаш не била толку силна како во случај на REDWEILER. Пред употреба, бидете сигурни дека не сте алергични на некоја од состојките и дека сте толерантни на високи дози на кофеин и други стимуланси. Ако не сте сигурни, консултирајте се со вашиот лекар или тренер.


REDWEILER е многу силен производ и треба да бидете внимателни со начинот на неговото конзумирање.

REDWEILER Е ЧИСТА МОЌ!!!

Производ во мало пакување со многу висока концентрација на активни состојки.
ARMAGEDDON PUMP - формула за максимална мускулна напумпаност:

- извор на аргинин и цитрулин, кои се вклучени во молекуларна циклусна синтеза на азотен оксид (NO) во телото, нивна цел е да се зголеми мускулната големина за време на вежбањето.

- користена е формулата за оптимална хидратација на јони во клетките, која вијае меѓуклеточно и помага да се зголеми мускулната маса и спречува дехидратација за време на тренингот.

- има висока апсорпција на сите состојки.Berserker's микс за зголемени перформанси:

- Ја зголемува максимална сила за време на тренингот преку обезбедување на подлогата за производство на АТФ (Аденозин-трифосфат - интерцелуларен транспортер на енергија)

- Двојната ублаженост ги спречува негативните промени во интрацелуларната средина, која обезбедува стабилна и висока синтеза на АТП

- Содржи состојки за транспорт на фосфатни групи за ефикасно производство на АТП.

- Синергистичкото дејство на бета-аланин и креатин поефикасно го подобрува снабдувањето на мускулните клетки за да работат во високо-енергетски молекул.

- Двете форми на креатин (монохидрат и малат), обезбедуваат долгорочна апсорпција во мускулните клетки.

- Б витамините се од суштинско значење за ефикасен прием на масти и јаглени хидрати, кои се есенцијални за понатамошната синтеза на АТП.
RED FURY Martix – за активирање на централниот нервен систем и зголемување на мотивација за време на вежбање:

-Активирање на централниот нервен систем и зголемување на мотивација за време на вежбање:

-Состав на состојки кои стимулираат физичка активност и мотивација за време на нај интензивните тренинзи

-Дополнително се користени соединенија, кои придонесуваат за подобрување на расположението, концентрацијата и мотивацијата за време на силен физички стрес

-Силните состојки од природно потекло, го активираат ослободувањето на големите резерви на енергија кои се акумулирани во масното ткиво, за време на долготрајните напорни тренинзи

-Резултира со подобрување на целокупната благосостојба

-Ги содржи само најквалитетните стандардизирани билни екстракти


Во REDWEILER се користени само состојки кои легално можат да се користат во секојдневната храна.

Ако чувствувате дека нема да можете да го издржите екстремниот напор за време на тренингот, тогаш подобро е да не го конзумирате овој производ, има на пазарот многу послаби производи кои можете да ги користите.

ДАЛИ СТЕ ПОДГОТВЕНИ ЗА НЕГО?


Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар
Состојки: бета-аланин, Л-аргинин алфа-кетоглутарат, цитрулин малат, креатин монохидрат, ароми, натриум цитрат, калциум фосфат, креатин малат, агенс против стврднување - силикон диоксид; Л-тирозин, регулатори на киселост - лимонска киселина, јаболкова киселина; кофеин, засладувачи - ацесулфам К, сукралоза, циклами; никотинамид - ниацин, екстракт од пиперка Cayenne (Capsicum annuum L.), екстракт од црн пипер (Piper nigrum L.), згуснувачи - натриум карбокси метил целулоза, ксантан гума за џвакање, гума за џвакање; пиридоксин хидрохлорид - вит. Б6, тиамин хидрохлорид - вит. Б1, бои: кармин (за вкус на RED PUNCH), бета-каротин, кармин, рибофлавин (за вкус на ORANGE JUICE), рибофлавин (за вкус на CITRON POWER и вкус LIME CRIME MINT), брилијантен сина FCF (за благороден вкус и освежувачи) вкус), рибофлавин, брилијантен сина FCF (за зелена апостол Бласт вкус), Е 150d (за вкус на RAGING COLA).

Препорачана доза: растворете 6гр во 100мл вода Зголемување на телесната тежина може да се случи. Не се препорачува за деца и млади лица. Не ја надминувајте препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и балансирана исхрана. Се препорачува разновидна и балансирана исхрана и здрав начин на живот. Да се чува на суво место на собна температура, и подалеку од дофат на мали деца.

Предупредување: Висока содржина на кофеин. Не се препорачува за деца , бремени жени или доилки (содржина на кофеин: 100 мг / 1 порција од 6 гр)

НАПОМЕНА: Производот не треба да се конзумира од страна на пациенти со срцеви состојби, со висок крвен притисок и тие кои се преосетливи на некоја од состојките на препаратот. Седементацијата на производот не влијае на квалитетот на производот. Бидете сигурни дека не сте алергични на некоја од состојките. Во случај на сомнение, консултирајте се со вашиот доктор, нутриционист или тренер, за зголемување на дозите.

Пријавeте се за ПБЦ билтен

И добијте ги најновите информации, промоции и попусти.