-48%

100% WHEY Protein Complex 700g Dragon Ball + KREM BUENO

Код на продуктот: ПП16
Достапност: На залиха

Зa достава се доплаќа 100ден...За оваа понуда не следуваат гратиси од тековните понуди.

1.890,00ден 990,00ден
-+

Постави прашање за овој производ


Понуда важи потрошување на залихата наменета за оваа понуда
Понудата е од промотовен карактер, истата не е на акција.


За повеќе информации за производот кликнете на името на производот во текстот подоле

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

Пријавeте се за ПБЦ билтен

И добијте ги најновите информации, промоции и попусти.