-43%

PHYSIQUE WHEY 2.27kg + PRO WHEY SHAKE 700g

Код на продуктот: ПП18
Достапност: На залиха

Зa достава се доплаќа 100ден...Гратис транспорт доколку ја платите нарачката онлајн.За оваа понуда не следуваат гратиси од тековните понуди.

4.900,00ден 2.780,00ден
-+

Постави прашање за овој производ

Понуда важи потрошување на залихата наменета за оваа понуда
Понудата е од промотовен карактер, истата не е на акција
Рокот на производите е до:
PHYSIQUE WHEY 02.2021год
PRO WHEY SHAKE 23.07.2022год

За повеќе информации за производот кликнете на името на производот во текстот подоле

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

Пријавeте се за ПБЦ билтен

И добијте ги најновите информации, промоции и попусти.