-25%

DeLight Peanut Butter BUY 1 GET 1 50% OFF

Код на продуктот: ПП9
Достапност: На залиха

Зa достава се доплаќа 100ден...

780,00ден 585,00ден
-+

Постави прашање за овој производ

Понуда важи потрошување на залихата наменета за оваа понуда
Понудата е од промотовен карактер, истата не е на акција
Вкусот се одбира зависно што имаме останато на лагер
Рокот на проозводот е до 05.2021год

За повеќе информации за производот кликнете на името на производот во текстот подоле

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

Пријавeте се за ПБЦ билтен

И добијте ги најновите информации, промоции и попусти.