-28%

CRITICAL MASS 2.27kg + GAINER Professional 2kg

Код на продуктот: ПП7
Достапност: На залиха

Зa достава се доплаќа 100ден...Гратис транспорт доколку ја платите нарачката онлајн.

2.350,00ден 1.690,00ден
-+

Постави прашање за овој производ

Понуда важи потрошување на залихата наменета за оваа понуда
Понудата е од промотовен карактер, истата не е на акција
Рокот на производите е до:
Critical Mass 03.2022год
Gainer Professional 08.2020год

За повеќе информации за производот кликнете на името на производот во текстот подоле

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

Пријавeте се за ПБЦ билтен

И добијте ги најновите информации, промоции и попусти.