-34%

100% WHEY PROTEIN COMPLEX 700g + Instant OAT 500g

Код на продуктот: ПП6
Достапност: На залиха

Зa достава се доплаќа 100ден...

1.420,00ден 940,00ден
-+

Постави прашање за овој производ

Понуда важи потрошување на залихата наменета за оваа понуда
Понудата е од промотовен карактер, истата не е на акција
Рокот на производите е до:
100% WHEY PROTEIN COMPLEX 08.05.2022год
INSTANT OAT 06.2020год

За повеќе информации за производот кликнете на името на производот во текстот подоле

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

Пријавeте се за ПБЦ билтен

И добијте ги најновите информации, промоции и попусти.