-29%

FLEXIT GOLD DRINK 400g + FLEXIT GOLD GEL 100ml

Код на продуктот: ПП5
Достапност: На залиха

ДОКОЛКУ САКАТЕ ДА БИДЕ ДОСТАВЕНА ИСТАТА ТРЕБА ДА ЈА ПЛАТИТЕ ОНЛАЈН... ОВА ВАЖИ ЗА ОВАА ПОНУДА...

1.390,00ден 990,00ден
-+

Постави прашање за овој производ

Понуда важи потрошување на залихата наменета за оваа понуда
Понудата е од промотовен карактер, истата не е на акција
Рокот на производите е до 07.05.2021год

За повеќе информации за производот кликнете на името на производот во текстот подоле


Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

Пријавeте се за ПБЦ билтен

И добијте ги најновите информации, промоции и попусти.