-39%

C4 Original Pre Workout 195g + CHOCOHOLIC White 100g

Код на продуктот: ПП4
Достапност: На залиха

Зa достава се доплаќа 100ден...

1.899,00ден 1.150,00ден
-+

Постави прашање за овој производ

Понуда важи потрошување на залихата наменета за оваа понуда
Понудата е од промотовен карактер, истата не е на акција
Рокот на производите е до:
C4 Original Pre Workout 09.2020год
CHOCOHOLIC White 03.04.2021

За повеќе информации за производот кликнете на името на производот во текстот подоле

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

Пријавeте се за ПБЦ билтен

И добијте ги најновите информации, промоции и попусти.