-49%

BACK TO GYM PACKAGE

Код на продуктот: ПП16
Достапност: На залиха

Зa достава се доплаќа 100ден...За оваа понуда не следуват дополнителни промоции како гратиси,дополнителни попусти..

5.780,00ден 2.950,00ден
-+

Постави прашање за овој производ

100% WHEY Protein Complex + KNOCKOUT 2.1 + OLIMP SHAKER + PBC TOWEL
1 + 2 + 3 + 4 = 48евра

Понуда важи потрошување на залихата наменета за оваа понуда
Понудата е од промотовен карактер, истата не е на акција
Гратис транспорт доколку ја платите нарачката онлајн.
Рокот на производите е:
100% WHEY PROTEIN COMPLEX 28.05.2022год
KNOCKOUT 2.1 14.01.2021год

За повеќе информации за производот кликнете на името на производот во текстот подоле

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

Пријавeте се за ПБЦ билтен

И добијте ги најновите информации, промоции и попусти.