-38%

Physique WHEY 2.27kg + Bel Krem Stevia 210g

Код на продуктот: ПП13
Достапност: На залиха

Зa достава се доплаќа 100ден...Гратис транспорт доколку ја платите нарачката онлајн...

3.999,00ден 2.460,00ден
-+

Постави прашање за овој производ

Понуда важи потрошување на залихата наменета за оваа понуда
Понудата е од промотовен карактер, истата не е на акција
Рокот на производите е до
PHYSIQUE WHEY 02.02.2021год
BEL KREM STEVIA 29.11.2020год

За повеќе информации за производот кликнете на името на производот во текстот подоле

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

Пријавeте се за ПБЦ билтен

И добијте ги најновите информации, промоции и попусти.