100% Pure WHEY Protein Natural 500g + OAT Meal Instant 1000g

Код на продуктот: ПП11
Достапност: На залиха

Зa достава се доплаќа 100ден...

740,00ден 620,00ден
-+

Постави прашање за овој производ

Понуда важи потрошување на залихата наменета за оваа понуда
Понудата е од промотовен карактер, истата не е на акција
Рокот на производите е до:
100% Pure WHEY Protein Natural 01.2022год
OAT MEAL INSTANT
Chocolate Delice 07.2021
Vannila Cream 06.2021
Brownie 04.2021
Banana Lovers, Strawberry 01.2021
Irish Cream 11.2020

За повеќе информации за производот кликнете на името на производот во текстот подоле

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

Пријавeте се за ПБЦ билтен

И добијте ги најновите информации, промоции и попусти.