-41%

MARINE KOLLAGEN 750ml + CALCIUM LIQUID 1000ml

Код на продуктот: ПП10
Достапност: На залиха

Зa достава се доплаќа 100ден...Гратис транспорт доколку ја платите нарачката онлајн...

2.590,00ден 1.530,00ден
-+

Постави прашање за овој производ

Понуда важи потрошување на залихата наменета за оваа понуда
Понудата е од промотовен карактер, истата не е на акција
Рокот на производите е до:
KOLLAGEN MARINE 09.2021год
CALCIUM LIQUID

За повеќе информации за производот кликнете на името на производот во текстот подоле

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

Пријавeте се за ПБЦ билтен

И добијте ги најновите информации, промоции и попусти.