-43%

TWISTER Protein Bar 4+3

Код на продуктот: АК2
Достапност: На залиха

Зa достава се доплаќа 100ден...

700,00ден 400,00ден
-+

Постави прашање за овој производ

ПЛАТИ 4 ЗЕМИ 7
Понуда важи потрошување на залихата наменета за оваа понуда
Рокот на производот е до 08.2020год

За повеќе информации за производот кликнете на името на производот во текстот подоле

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

Пријавeте се за ПБЦ билтен

И добијте ги најновите информации, промоции и попусти.