-33%

TWISTER Protein Bar 2+1

Код на продуктот: АК1
Достапност: На залиха

Зa достава се доплаќа 100ден...

300,00ден 200,00ден
-+

Постави прашање за овој производ

ПЛАТИ 2 ЗЕМИ 3
Понуда важи потрошување на залихата наменета за оваа понуда
Рокот на производот е до 08.2020год

За повеќе информации за производот кликнете на името на производот во текстот подоле

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

Пријавeте се за ПБЦ билтен

И добијте ги најновите информации, промоции и попусти.