-25%

Peanut Butter Olimp BUY 1 GET 1 50% OFF

Производител: OLIMP SPORT NUTRITION
Код на продуктот: 3120
Достапност: На залиха

За испорака се доплаќа 100 денари за транспорт од нарачан пакет.

600,00ден 450,00ден
-+

Постави прашање за овој производ

Потполно природен путер од кикирики 

- Произведен од 100% крцкави пржени кикирики
- Целосно лупени (се отстранува лушпата пред мелење )
- без адитиви
- мазна текстура


Начин на употреба: Според вашите потреби земете една доза (15 гр) заедно со колачи, солени стапчиња или бисквити.

Можете да го додадете во вашиот протеински шејк  за подобрување на вкусот и да се зголеми хранливата вредност.

Услови на чување: Измешајте добро пред употреба. Чувајте ги на ладно и суво место. Најдобро е да се искористи во период од 3-4 недели по отворањето.

Алергени: Производот може да содржат траги од други јаткасти плодови. Појавата на талог на врвот на производот е сосема нормално. Пред употреба, измешајте добро.

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

Пријавeте се за ПБЦ билтен

И добијте ги најновите информации, промоции и попусти.