Филтер

Цена
Oпсег: ден - ден
Категории
Бренд
Величина

ОБЛЕКА И ПОМАГАЛА ЗА ТРЕНИНГ

Сортирај по:
490,00ден
360° РОТАЦИЈА со висока брзина на вртењеЧЕЛИЧНА ЖИЦА од највисок квалитетВИСОКО КВАЛИТЕТЕН ПП матери..
690,00ден
HARDCORE COMPETITION - ПРОФЕСИОНАЛНА СЕРИЈА на Olimp Sport Nutrition®Професионални ракавици за трени..
590,00ден
HARDCORE ONE - ПРОФЕСИОНАЛНА СЕРИЈА на Olimp Sport Nutrition®Професионални ракавици за тренинг со ст..
690,00ден
Сет од 2 ротирачки рачки за склековиРотирачкото дејство активира повеќе мускули и ја зголемува актив..
200,00ден
Гумена прстенеста лента наменета за истегнување и зајакнување на сите групи на мускули.PBC BODY SCUL..
0,00ден
Латекс гума. Долга е 1.2м, а вкупното издолжување достигнува до 2.4м, даваат единечен отпор на секој..
11.000,00ден
Тренинг Јаже BATTLE ROPE станува сè попопуларен фитнес апарат за за зголемување на физичка форма и е..
3.400,00ден
ОписТраката за тренинг со отпор ви овозможува преку специфичните движења во различни ситуации во ваш..
5.900,00ден
Држач за Adjustable Dumbbells - ПРИЛАГОДЛИВИ ТЕГОВИ!!! - Изработен од најквалитетен материјал- ..
4.800,00ден
Специално дизајниран за потребите на воените служби. Новиот 12 неделен прогресивен Тактичен Кондицио..
690,00ден
Карактеристики :Најголем проблем при вашите редовни тренинзи е можната појава на плускавци и задебел..
Прикажани 1 до 15 од 59 (4 страни)