-24%

MUTANT MASS 6800g

Производител: Mutant Nation
Код на продуктот: 4601
Достапност: На залиха

За оваа понуда следи доплата од 100ден за транспорт. Со онлајн плаќање транспортот е бесплатен.

4.600,00ден 3.500,00ден
-+

Постави прашање за овој производ

MUTANT MASS е озбилна формула така осмислена за спортисти кои бараат зголемување на сила и мускулната маса. Ако сте сериозни за добивање голема мускулна маса тогаш вашиот одговор е MUTANT MASS.

По двегодишно испитувања, со највисоки стандарди создаден е MUTANT MASS кој е исто така тестиран во теретана со бодибилдери и дигачи на тегови. Еве кои резултати се добиени, ако додате само една порција дневно за само 14 дена може да се добие до 2,26 кг мускулна маса  (во зависност од интезитетот на вежбање, исхраната и природната конституција на телото) без маснотии. да го зголемите потисокот на клупа за 4-9 кг и да го зголемите обимот на градите за 2,5 центриметри. Тоа не е ракетна наука - тоа е само MUTANT MASS како неверојатно ја врши својата работа.

92% од спортистите никогаш не ја добиваат мускулната маса која ја сакаат, но MUTANT MASS е посебно дизајниран да ги реши проблемот со формула која е светлосни години пред она што денес е достапно на пазарот. Десет врвни протеини испорачуваат широк спектар на амино киселини за активирање на поголем број мускули. Оваа заситена мешавина е дизајнирана да го турка корисниот протеин во мускулите и да ги тушра вашите мускули со континуиран проток на слободни олиго пептидни аминокиселини. 92% не постигнуваат резултати зошто внесуваат погрешни протеини, но затоа MUTANT MASS го насочуваат протеинот да ја изврши својата основна работа - изградба на чист протеин.

Мускулното ткиво е готово се протеин, али додека тренирате напорно и пробувате да добиете мускулна маса, мора да се потрудите да протеинот дојде до мускулот. Многу луѓе кои имаат проблем со ставање на мускулна маса, драгоцениот протеин го трошат за енергија пред него што стигне до мускулот. Затоа MUTANT MASS има размер на јагленохидрати и протеини 3:1 што обезбедува оптимално количество за добивање мускулна маса. Имено јагленохидратите ќе овозможат трансфер на протеинот до мускулното ткиво.

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

Пријавeте се за ПБЦ билтен

И добијте ги најновите информации, промоции и попусти.