-25%

KET'ONE SHAKE

Производител: ENERGY BODY SYSTEMS
Код на продуктот: 405
Достапност: На залиха

2.490,00ден 1.870,00ден
-+

Постави прашање за овој производ

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар
59% МЦТ*масти во прав (од кои 70% МЦТ од кокосово масло, акачиа гума), 30% протеин изолат од сурутка (со емулгатор лецинит (сочноглед)), Л-леуцин, арома, акачиа влакна, агенс за стврднување ксантан, засладувач сукралоза, боја бета-каротен, соли.

*МЦТ – среден ланец на триглицериди.

За едно сервирање измешајте 20 гр прав (= 2 рамни лажици) со 150 мл вода во шејкер околу 20 секунди. Земете 1 сервирање во денот наутро веднаш по будење и 1 сервирање попладне помеѓу оброците.

Важни информации: Да не се надминува препорачаната дневна доза. Производот нетреба да се користи како замена за разновидна и балансирана исхрана. Чувајте го подалеку од мали деца.

Додаток во исхраната со среден ланец на триглицериди (МЦТ), протеин од сурутка, Л-леуцин и влакна. Со засладувачи. Прав за подготовка со вода.

Чувајте го на ладно и суво место.

Пријавeте се за ПБЦ билтен

И добијте ги најновите информации, промоции и попусти.