Филтер

Цена
Oпсег: ден - ден
Бренд
Величина

РАКАВИЦИ ЗА ФИТНЕС И КАИШИ

Сортирај по:
690,00ден
HARDCORE COMPETITION - ПРОФЕСИОНАЛНА СЕРИЈА на Olimp Sport Nutrition®Професионални ракавици за трени..
590,00ден
HARDCORE ONE - ПРОФЕСИОНАЛНА СЕРИЈА на Olimp Sport Nutrition®Професионални ракавици за тренинг со ст..
690,00ден
Карактеристики :Најголем проблем при вашите редовни тренинзи е можната појава на плускавци и задебел..
590,00ден
МЕК И ЗАСИЛЕН КОЖЕН ДЕЛ КАЈ ДЛАНКАТА + ПАЛЕЦ ЗА УДОБНОСТ РАСТЕГЛИВА ТКАЕНИНА ПОМЕЃУ ПРСТИТЕ ЗА ..
490,00ден
Мек и засилен кожен дел кај дланката + палец за удобностРастеглива ткаенина помеѓу прстите за поголе..
590,00ден
КУКА ЗА КРЕВАЊЕ НА ТЕЖИНА / СИЛА, ТЕШКИ МЕТАЛНИ КУКИ ЗАТВОРЕНИ ВО КОРДУРА НАЈЛОН ЗА ЕКСТРА ТЕШКИ КРЕ..
700,00ден
Флексибилен материјал на надворешниот дел од ракавиците овозможува добра проветрување и гарантира ид..
790,00ден
Специјалните влакна овозможуваат подобрена еластичност помеѓу прстите. Просторот за рацете е обложен..
700,00ден
Ракавиците имаат перфорирана кожа што овозможува подобро проветрување како и мека внатрешна страна  ..
790,00ден
Универзалниот појас Competition  belt 4 е направен од високо квалитетен материјал опремен со ер..
890,00ден
PROFI  belt е КВАЛИТЕТЕН појас кој се користи во дигање тегови.* Одличен за сите супер тешки и ..
Прикажани 1 до 14 од 14 (1 страни)