Филтер

Цена
Oпсег: ден - ден
Категории
Бренд
Величина

ФИТНЕС ОПРЕМА

Сортирај по:
490,00ден
360° РОТАЦИЈА со висока брзина на вртењеЧЕЛИЧНА ЖИЦА од највисок квалитетВИСОКО КВАЛИТЕТЕН ПП матери..
690,00ден
HARDCORE COMPETITION - ПРОФЕСИОНАЛНА СЕРИЈА на Olimp Sport Nutrition®Професионални ракавици за трени..
590,00ден
HARDCORE ONE - ПРОФЕСИОНАЛНА СЕРИЈА на Olimp Sport Nutrition®Професионални ракавици за тренинг со ст..
2.460,00ден 1.900,00ден
ФУНКЦИОНАЛНИ И УНИКАТНИЗа разлика од сите другите, воздушниот кревет има практична и привлечна форма..
690,00ден
Сет од 2 ротирачки рачки за склековиРотирачкото дејство активира повеќе мускули и ја зголемува актив..
190,00ден
Уникатниот дизајн и облик обезбедуваат удобно држење. Со специјалниот гумен дел на шишето нема да из..
200,00ден
Гумена прстенеста лента наменета за истегнување и зајакнување на сите групи на мускули.PBC BODY SCUL..
0,00ден
Латекс гума. Долга е 1.2м, а вкупното издолжување достигнува до 2.4м, даваат единечен отпор на секој..
11.000,00ден
Тренинг Јаже BATTLE ROPE станува сè попопуларен фитнес апарат за за зголемување на физичка форма и е..
3.400,00ден
ОписТраката за тренинг со отпор ви овозможува преку специфичните движења во различни ситуации во ваш..
4.800,00ден
Специално дизајниран за потребите на воените служби. Новиот 12 неделен прогресивен Тактичен Кондицио..
Прикажани 1 до 15 од 34 (3 страни)