L-CARNITINE XPLODE POWDER 300g

Производител: OLIMP SPORT NUTRITION
Код на продуктот: 3132
Достапност: На залиха

Може да дојде до мало згрутчување на производот, што не влијае на квалитетот.

1.890,00ден
-+