BCAA 4:1:1 Xplode 500g

Производител: OLIMP SPORT NUTRITION
Код на продуктот: 3123
Достапност: На залиха

4,5 g на BCAA на 5 g. Сооднос на богатство со леуцин 20: 1: 1. Збогатен со l-цитрулин.

1.790,00ден
-+