AAKG Xplode Powder 150g

Производител: OLIMP SPORT NUTRITION
Код на продуктот: 3087/1
Достапност: На залиха

ОДЛИЧНА ФОРМУЛА, МОЌНА ДОЗА, ФАНТАСТИЧЕН ВКУС И НАЈВАЖНО ОД СЕ: МАКСИМАЛЕН ЕФЕКТ !

990,00ден
-+