PROFI MASS® 1000g

Производител: OLIMP SPORT NUTRITION
Код на продуктот: 3007
Достапност: На залиха

Комплетен состав на соодветно избрани моно, олиго и полисахариди со низок гликемиски индекс и протеин од сурутка концентрат(WPC), изолат(WPI) и хидролизат(WPH), збогатен со MCT масло, Таурин, Л-Глутамин и витамини.

1.350,00ден
-+