MUTANT MASS 6800g
-24%

MUTANT MASS 6800g

Производител: Mutant Nation
Код на продуктот: 4601
Достапност: На залиха

Висока калорична вредност: 1100 калории по порција, 56 g чист протеин, 192 g чисти јаглени хидрати, вклучувајќи јаглеродни комплексни јадра (јачмен скроб, сладок компир)MUTANT MASS - MUTANT MASS е озбилна формула така осмислена за спортисти кои бараат

4.600,00ден 3.500,00ден
-+