MUTANT WHEY 2.27 KG

Производител: Mutant Nation
Код на продуктот: 4602
Достапност: На залиха

4-фазен анаболен протеин од сурутка...44гр протеин од сурутка по порција...Над 17гр на БЦАА и Глутамин по порција...

3.200,00ден
-+