Natural Almond 150g

Natural Almond 150g

Производител: Бако
Код на продуктот: 1533
Достапност: На залиха

Бадемот содржи многу хранливи состојки, висок процент на витамин Е и магнезиум, умерена количина на протеин, влакна, витамин Б2, фосфор и бакар.

100,00ден
-+