FlexIt Gold Drink 20g

Производител: NUTREND
Код на продуктот: НУ19
Достапност: На залиха

FLEXIT GOLD DRINK е извонреден инстант пијалок кој содржи девет активни состојки со одличен нутритивен и физиолошки ефект.

60,00ден
-+