BLACKWEILER SHRED SHOT 60ml

Производител: OLIMP SPORT NUTRITION
Код на продуктот: 3152
Достапност: На залиха

Совршен за интензивен тренинг, збогатен со кофеин, бета-аланин, ниацин, дополнет со растителни екстракти: Васаби екстракт, екстракт од ѓумбир, црн пипер екстракт и екстракт од чили.

99,00ден
-+