Physique THERMO GAINER 7250g
-25%

Physique THERMO GAINER 7250g

Производител: PHYSIQUE NUTRITION
Код на продуктот: ПН01
Достапност: На залиха

Со Thermo Gainer Physique Nutrition се додаваат висококавалитетни калории богати со комплетни протеини, добри масти и јагленохидрати кои го зголемуваат волуменот на мускулите.

3.990,00ден 2.990,00ден
-+