HARDCORE NEON SHEJKERI

Производител: HARDCORE RULES
Код на продуктот: ХКР049
Достапност: На залиха

ОРИГИНАЛНИ ПБЦ ХАРДКОР НЕОН ШЕЈКЕРИHARDCORE NEON SHEJKERI - УНИКАТНИ ХАРДКОР НЕОН ШЕЈКЕРИБИДЕТЕ РАЗЛИЧНИ !!!БИДЕТЕ УНИКАТНИ !!!БИДЕТЕ И ВИЕ ДЕЛ ОД ПБЦ ТИМОТ !!!ОРИГИНАЛНИ ПБЦ ХАРДКОР НЕОН ШЕЈКЕРИ ВО РАЗЛИЧНИ БОИ И СО МОТИВИРАЧКИ НАТПИСИ !!!

190,00ден
-+

Постави прашање за овој производ

УНИКАТНИ ХАРДКОР НЕОН ШЕЈКЕРИ

БИДЕТЕ РАЗЛИЧНИ !!!
БИДЕТЕ УНИКАТНИ !!!
БИДЕТЕ И ВИЕ ДЕЛ ОД ПБЦ ТИМОТ !!!
ОРИГИНАЛНИ ПБЦ ХАРДКОР НЕОН ШЕЈКЕРИ ВО РАЗЛИЧНИ БОИ И СО МОТИВИРАЧКИ НАТПИСИ !!!

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар
- BPA & DEPH free
- Можат да се чуваат во замрзнувач
- Можете да ги миете во мажина за садови
- Безбедно може да се користи во микробранова
- Произведено во Европа

Пријавeте се за ПБЦ билтен

И добијте ги најновите информации, промоции и попусти.