DOMINATOR - STRONG ENERGY DRINK® BLACK EDITION 250ml

Производител: OLIMP SPORT NUTRITION
Код на продуктот: 3150
Достапност: На залиха

ДОМИНАТОР е силен енергетски пијалок® - за исклучително активни луѓе и оние кои вршат голем физички и ментален напор.

80,00ден
-+

Постави прашање за овој производ


ДОМИНАТОР е силен енергетски пијалок® - за исклучително активни луѓе и оние кои вршат голем физички и ментален напор. Содржи висока кофеин: 56 mg / 100 ml. Не се погодни за деца, дијабетичари, лица чувствителни на кофеин, бремени жени и доилки.

Одличен енергетски пијалок кој ги содржи најефикасните стимулирачки супстанции. Прецизниот избор на најдобрите компоненти ќе ви овозможи да ја подобрите ефикасноста на телото, да ја подобрите способноста за концентрација и брзината на реакциите и да имаат позитивно влијание врз агилноста и благосостојбата. Со витамините содржани во пијалокот ќе го одржуваме телото во добра состојба. Формулата за пијалаци е потврдена и одобрена од најсилниот човек во светот - Мариуш Пудјановски. Извонредни активни стимуланси , вклучувајќи ја и таурин , глукуронолактон, витамини од групата Б6 , енергетски јагленохидрати - сето ова е комбинирано во најдобрите пропорции за да ги разбуди енергетските резерви на телото. Ослободете ја енергијата !!!


Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар
Состојки : вода, шеќер, гликоза, регулатори на киселост - лимонска киселина, натриум цитрат; јаглероден диоксид, регулатор на киселост - натриумови цитрати, таурин (0,4%), фруктоза, кофеин (0,056%), арми, бои - Е150ц, Е 101; глукуронолактон, никотинамид - ниацин, калциум Д-пантотенат - пантотенска киселина, пиридоксин хидрохлорид - вит.Б6, цијанокобаламин - вит.Б12.

Пијалакот е создаден посебно за активни луѓе, оптоварени со екстензивен физички и метален напор. Се препорачува да се користи за да се намали чувството на замор и поспаност, на пример пред важен испит.

Пијалокот може да се пие директно по отворањето.

Пријавeте се за ПБЦ билтен

И добијте ги најновите информации, промоции и попусти.