Филтер

Цена
Oпсег: ден - ден
Бренд

СУВО ОВОШЈЕ

Сортирај по:
43,00ден
Урмите содржат големо количество на танини и во медицината често се користат за прочистување на ор..
21,00ден
Од одредени врсти на грозје се прави суво грозје, кое обилува со растителни влакна, калциум и железо..
26,00ден
Од одредени врсти на грозје се прави суво грозје, кое обилува со растителни влакна, калциум и железо..
78,00ден
Зрелите плодови на аронијата содржат големо количество биофеноли, танин, флавонид, антоцијани. Извор..
59,00ден
Брусницата содржи многу органски киселини, провитамин А (бета каротен), витамини од Б групата (Б1, Б..
59,00ден
Сувите сливи, содржат моќен антиоксидант бета каротен. Една четвртина од сувите сува слива обезбедув..
Прикажани 1 до 12 од 12 (1 страни)